3 Balina Harekete Geçti: WIF Coin Satıp Bu 2’sini Aldılar!

Son dönemde, çeşitli balinalar harekete geçti ve kripto para alanında önemli hamleler yaptılar. Lookonchain verilerine göre bir balina, WIF coin ve BODEN varlıklarını sattı. Ardından PUPS satın aldı. Ayrıca, başka balinaların hareketleri de dikkat çekti. İşte detaylar…

PUPS, dikkat çekiyor

Son dönemde, Ordinals olarak da bilinen PUPS kripto para birimi, Bitcoin’deki halving olayının ardından kripto para sektöründe popülerliğini önemli ölçüde artırdı. Bitcoin’in lider kripto para birimi olma özelliğini sürdürmesi ve halving ile birlikte arzın azalması, PUPS’a olan ilgiyi de beraberinde getirdi. Bu ilgi, kripto balinalarının da dikkatini çekmiş durumda. Kısa bir süre önce, başarılı veri sağlayıcısı Look On-Chain, kripto balinalarının halving sonrasında PUPS satın alma işlemlerine devam ettiğini bildirdi.

Look On-Chain’in aktardığı bilgilere göre, bir kripto balina halving sonrasında 58 dolardan 8.862 adet PUPS satın alarak 512 bin dolar yatırım yaptı. Bu yatırım, balinanın ortalama 68 dolarlık bir satın alma fiyatıyla toplamda 63.024 adet PUPS (4,29 milyon dolar değerinde) satın almasını sağladı ve onu Solana’daki en büyük PUPS sahibi konumuna getirdi. Look On-Chain’in yaptığı bu analiz, kripto balinalarının PUPS’a (Ordinals) olan ilgisinin halving sonrasında da devam ettiğini gösteriyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere halving, bugün gece saatlerinde gerçekleşti.

MEMEcoin’de karlı yatırım: Trader iki günde 1,49 milyon dolar kazandı!

Look On-Chain’in bir başka tweet’inde ise, bir trader’ın #MEMEcoin’de yaptığı karlı yatırımdan bahsediliyor. Bu trader, 16 ve 17 Mart tarihlerinde toplam 7 #MEMEcoin alarak 8.282.8 $SOL (1,49 Milyon Dolar) kar elde etti. Look On-Chain, bu trader’ın tüm işlemlerini inceleyerek nasıl bu kadar kar elde ettiğini analiz etti.

Analize göre, trader’ın ilk 10 MEMEcoin yatırımından 6’sı zarar vericiydi ve kazanma oranı sadece %40’tı. Ancak trader, temkinli bir şekilde 80 $SOL’dan fazla yatırım yapmamaya özen gösterdi. İki haftalık ticaret deneyiminden sonra trader, yöntemi kavradığı görülür. Bu aşamadan sonra 500 $SOL ve hatta 1.000 $SOL’dan fazla yatırımlar yapmaya başladı. Trader, toplamda 35 token alarak 25’inden kar elde etti. Kazanma oranı %71.43’e yükselen trader, toplamda 8.582.6 SOL (1,54 Milyon Dolar) kar elde etti. Toplam karın %96.5’i ise trader’ın son iki günlük ticaretinden geldi. Trader’ın adresinin J1T5MFNkbSgStH6PQsjsifFGpZQBejeEjLRrihJt43 olduğu belirtildi.

Balina, Boden ve WIF coin kullanarak PUPS yatırımı yaptı!

Look On-Chain’in son tweet’inde ise, bir balinanın 11 Nisan’dan beri 1,8 Milyon $boden (1,15 Milyon Dolar) ve 1,05 Milyon WIF coin (2,63 Milyon Dolar) kullanarak 54.161 $PUPS (2,88 milyon dolar) satın aldığı belirtiliyor. Balinanın ortalama satın alma fiyatı 70 dolar olarak hesaplanırken, halen 20 Milyon $boden (16,4 Milyon Dolar) ve 2,22 Milyon $WIF (6,1 Milyon Dolar) tuttuğu da ifade edildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x